Hakkımızda

Mugul Elektronik, yeniden yapılanma kararı aldığımız 2007 yılı başlarında, Türkiye’nin elektrik ve elektronik piyasasının önemli bir bölümünün bulunduğu Karaköy’de de bulunmaya karar vermiş, daha önce elektrik, elektronik teknik servis olarak hizmet verdiğimiz sektöre, bu tarihten itibaren, AC, DC ve redüktörlü elektrik motorları ithalat, satış ve satış sonrası hizmetleri ile katkı vermeye başlamıştır. Tecrübeli kadromuz, genç ve dinamik bir ekiple güçlendirilmiştir.
Eğitimli ekibimiz, müşterilerimizin tasarım aşamasında ihtiyacı olan numuneleri, teknik bilgileri, ihtiyaç duyulan dokümanları temin etmekte, müşteri istekleri en kısa sürede cevaplandırılmaktadır. Tekliflerimizde, optimum fiyat ve kaliteyi her zaman göz önüne almaktayız.
Satışlarımızı ve stok kalemlerimizi gelen talepler doğrultusunda sürekli arttırmaktayız. Bunun yanında teknolojik gelişmeler de takip edilip, bunlar ürün yelpazemize yansıtılmaktadır.
Satış organizasyonumuz, gerek sipariş, gerekse stoktan satış metoduyla çalışmakta, müşterilerimizin ihtiyacını en kısa sürede çözecek şekilde sonuçlandırmaktadır. Yine satış organizasyonumuza ulaşmış bir bilgi isteği, hemen işlem görür ve en kısa sürede siz müşterilerimize ulaşırız. İstediğiniz ürünler en ekonomik olarak temin edilir ve zamanında tarafınıza teslim edilir.
Çeşitli motor ve redüktör imalatçıları ile doğrudan distribütörlük veya temsilcilik anlaşmalarımız vardır.  Alman Bühler, Astro, G.Kore’li GGM, Daehwa-Excem, Çin Nichibo, Linix, Kinmore, GPG ve bir çok üretici ile ortaklık anlayışı içinde çalışır ve müşterilerimize hizmet veririz.
Kısacası, Mugul Elektronik’i aradığınızda, gülümseyen yüzlerle karşılaşır, problemlerinize çözüm bulursunuz…